Etiler/İSTANBUL
+902122873362

Kurumsal

SRM Danışmanlık adını sosyal risk yönetiminden almaktadır

Yatırım projelerinin sosyal etki ve risklerinin yönetilmesi konusunda danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

SRM Danışmanlık, çalışmalarında Dünya Bankası, Uluslararası Finans Kurumu (IFC), Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), Ekvator Prensipleri gibi uluslararası kurumların standartlarını temel alır.

Sosyal danışmanlık hizmetleri kapsamında kurumsal sosyal yönetim planlamasından, proje bazlı sosyal etki değerlendirmesine, yeniden yerleşim eylem planı, arazi edinim planı, paydaş katılım planı gibi raporları hazırlarken sosyal sürdürülebilirlik için denetleme, izleme ve değerlendirme hizmetleri de sunmaktadır.

Referanslarımızı Görüntüleyin

Ekibimiz

Ece Sanal Kılıçözlü

Ece Sanal Kılıçözlü

Ece Sanal Kılıçözlü lisans derecesini Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Bölümde tamamlamıştır. George Washington Üniversitesi’nde Elliot School of International Affairs Bölümünde Uluslararası Kalkınma yüksek lisans derecesini alan Kılıçözlü, çalışma hayatına Dünya Bankası’nın Sosyal Kalkınma bölümünde başlamıştır. 1998 yılından itibaren altyapı, enerji, yerel kalkınma projelerinde sosyal analiz, sosyal etki konularında danışmanlık hizmeti veren Kılıçözlü 2009 yılında Social Risk Management LLC’nin bünyesine katılmıştır. 2012 yılında açılan SRM Danışmanlık Türkiye ofisinin projeler ve genel yönetimden sorumlu kurucu ortağıdır.

Didem Ayvalıklı Sivri

Didem Ayvalıklı Sivri

Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra Yapı Kredi Bankasında Proje Analisti olarak 4 sene çalışmıştır. Daha sonra George Washington Üniversitesinde MBA/International Business üzerine mastır yapmıştır ve Dünya Bankasında 7 sene Afrika Operasyonlar sorumlusu olarak görev almıştır. 2009’dan itibaren SRM Amerika’da yönetici olarak çalışmış ve 2011'de SRM Türkiye’yi kurmuştur. Didem Sivri SRM’nin finans ve kaliteden sorumlu kurucu ortağıdır.

Sadık Avcı

Sadık Avcı

1976 İDMMA-inşaat mühendisi olarak mezun olan Sadık Avcı,1994 e kadar bir çok projede şantiye mühendisi ,şantiye şefi ,şantiye müdürü ve proje müdürü olarak görev almıştır. 1994-99 arasında Silifke belediye başkanlığı, Taşeli Belediyeler Birliği ve Silifke Sulama Birliği Başkanlığı yapan Avcı, Dünya bankası ile birlikte Bölgede eko turizm planlaması ve Ramsar sözleşmesi kapsamındaki Göksu deltasında yönetim planlaması çalışmalarını yürütmüştür. Medcities networkte aktif üyeliği bulunan Avcı, Akdeniz Sürdürülebilirlik Komisyonu’nda yönetim kurulu üyeliğinde bulunmuştur. Avcı 2012 yılında SRM bünyesine katılmıştır. Sadık Avcı SRM’nin kıdemli paydaş ilişkiler uzmanıdır.

Gökhan Metin

Gökhan Metin

Ankara Üniversitesi Sosyal Antropoloji ve Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümlerini bitirdi. Hacettepe Üniversitesi Antropoloji Bölümünde master yaptı. 1997 yılından bu yana çeşitli sosyal ve kırsal kalkınma projelerinde çalıştı ve saha çalışmalarında yer aldı. Çalıştığı kurumlardan bazıları T.C. Başbakanlık GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Türkiye Kalkınma Vakfı, BTC Sürdürülebilir Kırsal Kalkınma Projesi, Serhat Kalkınma Ajansı ve Çayeli Bakır İşletmeleri A.Ş.’dir.2013 yılında SRM ekibine katılan Gökhan Metin, SRM’nin sosyal risk, arazi edinimi ve geçim yolu yapılandırması konusunda kıdemli sosyoluğudur.

Mihriban Demir

Mihriban Demir

ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi’nden mezun oldu. Dicle Kalkınma Ajansı’nda Araştırma ve Strateji Geliştirme Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Çayeli Bakır İşletmeleri’nde Şikayet Yönetimi Koordinatörü oldu. Kamu sektörü ve özel sektör tecrübesinin ardından etkin bir STK olan İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği’nde (SKD Türkiye) Dış İlişkiler Yöneticisi olarak görev yaptı. Bu süreçte toplumsal kalkınma, paydaş ilişkileri yönetimi, toplumsal cinsiyet, sürdürülebilirlik ve sosyal etki konularında deneyim kazandı. 2019 yılından itibaren ise SRM Danışmanlık bünyesinde cinsiyet eşitliği ve sosyal kalkınma konularında Sosyal Uzman olarak çalışma hayatına devam ediyor.

ISO 45001:2018
ISO 9001:2015
ISO 27001
ISO 14001:2015